Kompresní návleky Eleven Powerflow Pink M-L (40-43)

Produkt Kompresní návleky Eleven Powerflow Pink M-L (40-43) z kategorie pánské ponožky od výrobce ELEVEN sportswear najdete na Horalsport.cz za 499 Kč. Celý popis 499 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Představujeme vám naše nové kompresní návleky, které jsou inspirované naším nejnovějším modelem kompresních podkolenek POWERFLOW. Zlepšili jsme technologii komprese, což znamená, že tyto návleky ještě více podporují krevní oběh a napomáhají rychlejší regeneraci svalů.

Další značnou výhodou těchto kompresních návleků je možnost kombinovat je s přesně takovými ponožkami, jaké vám nejvíce vyhovují. Na rozdíl od kompresních podkolenek si tak můžete vybrat z široké škály ponožek a přizpůsobit je vašemu osobnímu vkusu a potřebám.

Soustředili jsme se také na detaily, abychom zajistili co nejpříjemnější nošení těchto návleků. Díky tomu budete mít pocit pohodlí a volnosti i při nošení.

Tyto nové kompresní návleky jsou ideální volbou pro sportovce, aktivní jedince a každého, kdo si potřebuje zajistit lepší podporu a komfort během fyzických aktivit. Dopřejte svým nohám tu nejlepší péči s našimi vyspělými kompresními návleky!

Délka lýtkové části jednotlivých velikostí:

  • S  31 cm
  • M-L 35 cm
  • XL  39 cm

UPOZORNĚNÍ - velikost kompresních produktů stanovená podle délky chodidla je pouze orientační. Záleží na obvodu lýtka a dalších parametrech. V případě, že si nejste výběrem jisti, Vám rádi poradíme telefonicky.

Veškeré ponožky ELEVEN vyrábíme v ČR. Zaručujeme jejich vysokou kvalitu a dlouhou životnost.

Vlastnosti produktu

Velikost:M-L (40-43)
Materiál:18% PP
Materiál:8% ELASTAN
Materiál:74% PA
Ean: 8595558111008 Značka: ELEVEN sportswear Prodejce: Eleven-sportswear
37152
Produktů
368
Kategorií
215
Značek